Депутат облради облаштував ігрову зону для дітей в Ромнах

Маленькі мешканці багатоповерхівок по вул. Гетьмана Мазепи, що в місті Ромни, нарешті бавляться на оновленому дитячому майданчику. Допоміг їм здійснити мрію представник фракції «Відродження» у Сумській обласній раді Дмитро Кірюхін.

З проханням облаштувати ігрову зону для дітей до депутата звернулися жителі району. «Оскільки будинки багатоквартирні, тому й малечі тут завжди чимало. Я погодився з роменчанами, що нормальний дитячий майданчик у цьому районі вкрай необхідний», — розповідає Дмитро Кірюхін.

Для закупівлі потрібного інвентарю народний обранець залучив кошти з обласного бюджету, виділені йому на здійснення депутатських повноважень. Мешканці теж не залишились осторонь: хто як міг долучився до облаштування ігрової зони — щось полагодили, щось підфарбували, завезли пісок та щебінь.

Як результат — діти щасливі, а батьки задоволені тим, що у малечі тепер є місце для цікавого та активного відпочинку.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 травня 2017, 14:44

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus