Депутати розглянули 18 питань – і всі важливі!

Депутати Сумської обласної ради продовжують вивчати документи та обговорювати проекти рішень питань порядку денного сесії обласної ради, запланованої на 28 квітня.

Ось і сьогодні, 21 квітня, на своє засідання зібралися члени постійної депутатської комісії з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров'я, материнства та дитинства. Його провів голова комісії Магомед Галаєв. Участь у діловій конструктивній розмові взяла заступник голови обласної ради Тетяна Головко.

На порядку денному - 18 важливих питань. Зокрема йшлося про зміни до бюджету області на 2017-й роки, до обласних програм соціально-економічного розвитку та соціального захисту. Розглядали питання «Про Обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-й рік», майнові та кадрове - а саме: про призначення на посаду начальника комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» Інеси Савенко.

Дискусійним виявилося обговорення близько десятка звернень громадських та профспілкових організаційщодо поліпшення надання медичних послуг, раціонального й ефективного використання ресурсів та передачі будівель Сумської обласної клінічної лікарні, подальшого використання будівлі по вул. Ковпака,18, а також розглянуто депутатське звернення депутата обласної ради Катерини Приходько щодо запобігання можливих протиправних дій посадовими особами комунальних закладів охорони здоров’я Сумської обласної ради.

Профільна депутатська комісія розглянула низку звернень жителів Сумщини щодо виділення матеріальної допомоги на лікування. Ці прохання будуть задоволені за рахунок депутатських коштів.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus