Ukrainian English Polish


Депутати розглянули 18 питань – і всі важливі!

Депутати Сумської обласної ради продовжують вивчати документи та обговорювати проекти рішень питань порядку денного сесії обласної ради, запланованої на 28 квітня.

Ось і сьогодні, 21 квітня, на своє засідання зібралися члени постійної депутатської комісії з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров'я, материнства та дитинства. Його провів голова комісії Магомед Галаєв. Участь у діловій конструктивній розмові взяла заступник голови обласної ради Тетяна Головко.

На порядку денному - 18 важливих питань. Зокрема йшлося про зміни до бюджету області на 2017-й роки, до обласних програм соціально-економічного розвитку та соціального захисту. Розглядали питання «Про Обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-й рік», майнові та кадрове - а саме: про призначення на посаду начальника комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» Інеси Савенко.

Дискусійним виявилося обговорення близько десятка звернень громадських та профспілкових організаційщодо поліпшення надання медичних послуг, раціонального й ефективного використання ресурсів та передачі будівель Сумської обласної клінічної лікарні, подальшого використання будівлі по вул. Ковпака,18, а також розглянуто депутатське звернення депутата обласної ради Катерини Приходько щодо запобігання можливих протиправних дій посадовими особами комунальних закладів охорони здоров’я Сумської обласної ради.

Профільна депутатська комісія розглянула низку звернень жителів Сумщини щодо виділення матеріальної допомоги на лікування. Ці прохання будуть задоволені за рахунок депутатських коштів.

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus