Ukrainian English Polish


На оздоровчу кампанію для школярів депутати планують виділити з обласного бюджету 6 мільйонів

Щороку з обласного бюджету виділяються кошти на оздоровлення дітей Сумщини. Це питання, за твердженням голови обласної ради Володимира Токаря, є пріоритетним для обласних парламентарів.

За його словами, цьогоріч на оздоровлення дітей з обласного бюджету планується виділити більше шести мільйонів гривень. Минулого року ця сума складала 5,5 млн. грн. «З 2015 року фінансування оздоровчих кампаній повністю «лягло» на плечі місцевих бюджетів, відколи перестав виділяти на ці цілі кошти Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Також жодної копійки не надходить із державного бюджету», - розказує спікер обласного парламенту.

Водночас вартість путівки до позаміських закладів оздоровлення та відпочинку, враховуючи економічну складову в державі, щороку збільшується. Так, у 2014 році середня вартість путівки становила  2 600 гривень, у 2015 – 3 000 гривень, у 2016 – 3 600 гривень. Цього літа ціна за путівку становитиме понад 4 тисячі грн.

З урахуванням складної та небезпечної ситуації, що склалася на сході країни у зв’язку з проведенням там антитерористичної операції, розширився перелік пільгових категорій дітей та, відповідно, зросла потреба у бюджетному оздоровленні.

Враховуючи достатньо низьку вартість путівки при високому рівні якості оздоровчо-відпочинкових послуг, в області планується розширення мережі наметових таборів та збільшення в них кількості змін.

Так, протягом останніх років широко провадить свою діяльність Сумський обласний позаміський заклад оздоровлення та відпочинку – табір «Сузір’я» при комунальній установі Сумської обласної ради «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання», який два роки поспіль займає перші місця у своїй категорії по всій Україні. У 2016 році було проведено рекордну кількість тематичних змін даного табору, а саме – 10, урізноманітнилася не лише їх тематика, але й географія. Вартість путівки до табору «Сузір’я» у 2016 році становила 1 700 гривень за 14 днів.

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus