Депутат Сумської обласної ради Вікторія Мурич відвідала місто Буринь

У Бурині побувала депутат Сумської обласної ради, обрана від політичної партії ВО «Свобода», Вікторія Мурич із своїм помічником Оленою Симоненко. Метою їх візиту стало ознайомлення з роботою навчальних та закладів культури міста.

Разом із головою Буринської районної ради Євгенієм Рябоконем та начальником відділу освіти Валентиною Стасюк депутат відвідала три міські школи, де зустрілася з дирекцією та педагогічними колективами. Вона оглянула матеріально-технічну базу закладів, узяла на контроль проблемні питання.

Також Вікторія Мурич познайомилась із роботою закладів культури – завітала до центральної бібліотечної системи, районного краєзнавчого музею та районного будинку культури. Представник обласної ради планує привезти на початку травня до району виставку «Люди свободи», присвячену видатним українцям, які зробили вагомий внесок у розвиток України, тому провела попередні перемовини щодо її розміщення та відкриття.

Навчальні заклади та бібліотека отримали в дарунок від депутата книги, які розповідають про історичні події нашої держави – від Голодомору 1932- 1933 років до Майдану та російсько-українського конфлікту сьогодні, а також серію історичних постерів «Історія українського війська».

Під кінець зустрічі керівник району та гості поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим у зоні АТО жителям Буринського району на Алеї пам’яті Героїв України.

На згадку про Буринський район голова районної ради подарував депутатові обласної ради та його помічникові збірку творів поетів та письменників Буринщини «Елегія-2».

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 11 квітня 2017, 12:22

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus