І знову на порядку денному «Кадетський корпус ім. І .Г. Харитоненка»

Питання розглядалося під час засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики.

Голова комісії Ігор Науменко зачитав звернення батьківського комітету, де говориться, що негативна та ганебна інформація про цей іміджевий для області та й України заклад неправдива і безпідставна, має політичний окрас і заважає роботі закладу, де отримують військову виправку 600 кадетів, у тому числі немало дітей пільгових категорій. Батьки заявляють про публічну підтримку керівникам закладу.

Натомість в інших заявах від батьків, колишніх вихованців, які також розглядали депутати, йшлося про непомірні побори та про те, що «керівництво перетворило цей заклад на інструмент власного збагачення». «Ми повинні бути об’єктивні і незаангажовані», - наголосив голова комісії Ігор Науменко.

Наразі в обласній раді працює відповідна комісія, яка вивчає викладені факти. За підсумками її роботи депутати рекомендуватимуть голові обласної ради Володимиру Токарю направити інформацію до правоохоронних органів. Проміжні результати комісії мають бути до 23 березня, остаточні до 13 квітня поточного року.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus