Ukrainian English Polish


«Потяг Єднання України «Труханівська Січ» завітав у Сумську обласну філармонію

Започаткована за ініціативи 86 громадських та волонтерських організацій Всеукраїнська акція «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» уже вп’яте мандрує Україною.

У ході поїздки на зупинках у населених пунктах організатори акції проводять різноманітні заходи: мистецькі акції, лекції, тренінги та майстер-класи, фестивалі, обміни культурними надбаннями. Цього разу «Потяг Єднання України «Труханівська Січ», який об’єднує команду волонтерів, освітян, журналістів, документалістів, митців, громадських діячів та військових (понад 200 осіб) завітав до Сум. Його учасники відвідали Сумську обласну філармонію, де провели культурно-мистецьку акцію в рамках програми заходу.

Перед учасниками акції виступили соліст-інструменталіст Олександр Желудков з органним твором І.С. Баха «Прелюдія і фуга до-мінор», лауреат республіканського конкурсу, камерний оркестр старовинної та сучасної музики «Ренесанс» під керуванням заслуженої артистки України Людмили Стичук, жіночий вокальний ансамбль народної пісні «Лада».

Боротьба за свободу й оновлення країни продовжується – про це нагадала учасникам заходу пісня, що стала гімном Майдану – українська народна пісня «Гей, плине кача…». Її виконав вокальний ансамбль «Елегія». В заході взяли участь молоді митці філармонії: Ольга Штика, Юрій Надточий, Олена Грицьків, Ірина Ященко та інші.

Завершилася програма піснею-закликом В. Газінського «Єднаймося, люба родино», яку зи підтримкизалу виконав ансамбль народної пісні «Слобожанські барви».

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus