Наше головне завдання сьогодні – відкинути чвари, забути образи, об’єднати Україну заради миру

Сьогодні до Сум прибув 5-й Потяг Єднання України «Труханівська Січ». У його складі перебуває більше 200 активістів, громадських діячів, студентів, курсантів, рідних загиблих на Майдані та в зоні проведення АТО.

Учасники акції мають на меті залучення активної молоді до створення демократичного громадянського суспільства, налагодження комунікацій серед різних верств населення та перетворення України на сучасну європейську країну.

На залізничному вокзалі Сум патріотичну делегацію зустрічали керівники області та міста.

Перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль від імені депутатського корпусу привітав гостей на сумській землі. «Нині, як ніколи, поняття «єднання», «мир» набули для нас нового і глибокого змісту. Бо вирішення економічних і політичних проблем в Україні, згуртування нації, залежить тільки від нас із вами – українців. Майже три роки в нашій країні триває війна. А вона, як відомо, породжує не позитивні почуття, а ненависть, яка руйнує, роз’єднує і веде до знищення. Тому сьогодні ми повинні велику увагу приділяти патріотичному вихованню молоді, залучати до цього військових, які пройшли горнило війни і знають ціну миру».

Анатолій Річкаль наголосив на тому, що ми мусимо пам’ятати, як сто років тому почалося знищення армії, потім церкви, а потім відбулося і роз’єднання нації.

«Тож наше головне завдання сьогодні – відкинути всі чвари, забути образи, об’єднати Україну заради миру, заради майбутнього нашої держави», - акцентував увагу посадовець.

Після мітингу на вокзалі учасники Потягу Єднання України рушили до Скверу Героїв Небесної Сотні, а потім на Центральне кладовище, де відбулася Панахида за загиблими. Делегація вшанувала полеглих на війні хвилиною мовчання і до присутніх звернулися отаман «Труханівської Січі» Микола Бондар, діти та батьки загиблих на Майдані Героїв України, які закликали всіх до миру.

На згадку про місто гостям подарували прапор Сум та сувеніри.

Далі протягом дня відбуватимуться зустрічі учасників Акції зі студентами сумських вишів, відвідування визначних історичних та культурно-мистецьких пам’яток Сумщини. І вже увечері Потяг Єднання України «Труханівська Січ» відправиться далі країною.

9 березня потяг рушив із Києва і повернеться до столиці за 16 днів – 24 березня. За цей час його пасажири побувають у 13 містах центральної та північної частини України.

Для довідки: Всеукраїнська акція «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» започаткована за ініціативи 86 громадських та волонтерських організацій за підтримки Президента України в рамках реалізації програми з підтримки національної єдності.

Проект спрямований на піднесення патріотичного духу громадян, розвиток волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, активізацію міжрегіонального співробітництва, посилення діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови України.

У ході поїздки об’єднана команда волонтерів, освітян, журналістів, документалістів, митців, громадських діячів та військових на зупинках у населених пунктах проводить різноманітні заходи, зокрема, мистецькі акції, лекції, тренінги та майстер-класи, фестивалі, обміни культурними надбаннями.

Останнє оновлення на Неділя, 19 березня 2017, 16:08

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus