Вікторія Мурич переймається питанням залізничного сполучення між Ромнами та Києвом

Представниця фракції ВО «Свобода» у Сумській обласній раді Вікторія Мурич просить невідкладно розглянути питання щодо поновлення графіку руху пасажирського потягу №760/759 «Кременчук-Київ» через станцію Ромни, додатково ввівши зупинку на території Роменського району на станції Андріяшівка.

Відповідний депутатський запит вона оприлюднила під час грудневої сесії обласної ради. Зокрема йдеться про те, що пряме залізничне сполучення із Києвом мешканці Роменщини отримали 4 листопада 2016 року, коли «Укрзалізниця» внесла зміни у розклади та маршрути окремих пасажирських поїздів. Однак, відповідно до телеграми Південної залізниці від 06 грудня 2016 року, графіки руху були змінені, тож люди позбавлені залізничного сполучення зі столицею.

Запит підтримано і направлено до голови Сумської обласної державної адміністрації для розгляду порушеного питання та надання депутату відповіді по суті.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 12 січня 2017, 11:50

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus