telegram Facebook Twitter Youtube

Керівництво області відвідало один із найстаріших храмів Сумщини

Голова облдержадміністрації Василь Хома разом із головою обласної ради Віктором Федорченком відвідали Свято-Воскресенський кафедральний собор.

Очільник облдержадміністрації відзначив, що на Сумщині всі конфесії й церкви мають жити мирно, без ніяких суперечок і розбрату.

«У нас є Рада церков при облдержадміністрації. Ми продовжимо традиції, які були, будемо зустрічатися, спільно з’ясовувати всі важливі питання. Відновимо й традицію спільних молитовних сніданків, – наголосив Василь Хома. – Церква об’єднуватиме людей, а тоді вже піде - економіка і все інше».

Голова обласної ради Віктор Федорченко зазначив, що віра має особливе значення в житті людини. Тож побажав, аби у храмі завжди лунала молитва до Бога за мир і спокій у нашій державі і на Сумщині зокрема, за процвітання та єдність. Адже саме в єдності – сила, що дозволить збудувати міцну країну для майбутніх поколінь.

Свято-Воскресенський кафедральний собор, як зазначив Архієпископ Сумський і Охтирський ПЦУ МЕФОДІЙ, збудували ще козаки, яких привів із собою засновник міста Суми Гарасим Кондратьєв. У різні часи храм відігравав велику роль у житті мешканців, об’єднував навколо себе вірян.

Архієпископ Сумський і Охтирський ПЦУ МЕФОДІЙ побажав керівникам області міцного козацького здоров’я, успіхів на займаних посадах і подарував їм книги: повне зібрання творінь святителя Іоана Золотоустого і монографію В’ячеслава Оліцького «Калнишева слава не вмре, не загине».

 

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення