Семен Салатенко привітав сумчанина Андрія Тимофієва з отриманням нагороди «Народний герой України»

22 квітня у селі Великомихайлівка Дніпропетровської області, поблизу бази 5-го окремого батальйону Української Добровольчої армії, відбулася 15-а церемонія нагородження найпочеснішою відзнакою сучасності - орденом «Народний герой України».

Вручав нагороди Провідник Української Добровольчої армії Дмитро Ярош.

Вже біля 200 бійців і волонтерів мають цю відзнаку. Тиждень тому їх стало на 12 більше, і всі вони - добровольці - бійці батальйонів «Донбас», «Азов», «Айдар», ДУК ПС (тепер УДА), а також волонтери і медики-госпітальєри.

Серед нагороджених – наш земляк Андрій Тимофієв. Кожного бійця чи волонтера представляв хтось з його побратимів. Андрія Петровича представила начальник штабу УДА Алла Мегель. Пані Алла назвала його тричі Героєм: герой-волонтер, бо жодного разу не приїздив без торби з речами, найнеобхіднішими для артилеристів; герой-боєць, бо, приїхавши на базу й не відпочивши ні хвилинки, рвонув на Піски; і герой-учитель, бо підготував практично всіх наших артилеристів. «Його можна назвати татом нашої арти, - зазначила дівчина. - Петрович родом з Красноярська, а його дружина - з Сумщини. Їхня дочка якось написала у Фейсбуці: «Родина папы напала на родину мамы».

З високим званням Андрія Тимофієва привітав голова обласної ради Семен Салатенко. Він вручив Герою квіти, побажав доброго здоров’я, миру і витримки у нелегкій справі, яку він робить.

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 квітня 2016, 21:30

Увага!

10.12.2019 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube