Вітання голови обласної ради до Дня працівників радіо, телебачення і зв'язку

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку Сумщини!

Від імені депутатів Сумської обласної ради вітаю вас з професійним святом -Днем працівників радіо, телебачення і зв'язку!

Це свято об'єднало людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів, словом усіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова. Ми, співпрацюючи з вами, цінуємо відповідальність, компетентність, почуття обов’язку при формуванні вами громадської думки, висвітленні діяльності обласної ради, депутатського корпусу, життя нашого рідного краю.

Професійне свято – це ще й гарний привід згадати про вагомий внесок галузі зв'язку та інформатизації у становлення та розвиток нашої країни, про її важливу роль у суспільному та інформаційному житті.

А ще хочу подякувати ветеранам, які заклали міцний підмурок у розбудову галузі на основі новітніх технологій і зараз залишаються прикладом для молодих.

Тож від щирого серця всім вам зичу міцного здоров'я, миру, добра й злагоди у ваших родинах, подальших творчих здобутків, стабільності й упевненості у дні прийдешньому. Радуйте нас своїми знахідками та досягненнями, будьте креативними й індивідуальними!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                          Володимир Токар

 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus