Вітання голови Сумської обласної ради до Дня журналіста України

Шановні працівники ЗМІ Сумщини, дорогі ветерани цієї відповідальної професії!

Від імені обласних парламентарів щиро вітаю вас і всіх, хто причетний до журналістики, з професійним святом – Днем журналіста України

Журналістика на сьогодні перестала бути просто професією. Це один з найважливіших елементів демократичного ладу, що допомагає людині розуміти й вирішувати важливі життєві проблеми правильно, ефективно, а ще послідовно розвиватися, спонукає задумуватися і над собою, і над усім, що відбувається навколо.

Тож бажаю вам свідомо, відповідально й надалі виконувати свою роботу, незаангажованих поглядів, фактів, сміливих проектів і нових висот на ниві вітчизняної журналістики! Зичу вам міцного здоров’я, родинного затишку й благополуччя, творчих далеких і близьких відряджень, легкого пера і натхнення, словом, усього найкращого! Нехай ніколи несправедливість і прикрості не торкнуться вас своїм чорним крилом, а життєвий шлях буде тільки радісним і повним творчих перемог! Нехай ваші публікації, теле- і радіопередачі завжди несуть злободенність, доходять до сердець людей, а ваша журналістська праця постійно служить добру, миру і злагоді.

Хочу в День журналістики побажати й слухачам, читачам і глядачам навчитися її належно оцінювати, користуватися для загального добра.

Нехай не зраджують нас оптимізм і творче окрилення в ім’я розквіту рідного краю, усієї України!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                              Володимир Токар

 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus