Вітання голови обласної ради до Міжнародного дня театру

Шановні артисти, усі поціновувачі театрального мистецтва Сумщини!

Вітаю вас з Міжнародним днем театру від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради.

Театр є універсальною мовою спілкування людини з буттям. Він завжди є осмисленням актуального і реакцією на нього.

Сумщина славна своїми самобутніми акторами, які утверджують національні традиції українського театру, несучи в маси натхнення і любов, дають людям шанс на виживання, збереження і утвердження гідності, вчать вічним істинам добра і краси. Місцеві театральні заклади з року в рік радують глядача прем’єрами, творчими знахідками і просто хорошим настроєм, а ті в свою чергу через своїх обранців в органах місцевого самоврядування сприяють поліпшенню матеріально-технічної бази.

У Міжнародний день театру щиро вітаю театралів Сумщини, усіх, чиє життя пов’язане з театральною сферою, зі святом. Бажаю натхнення, благодатних умов для розвитку таланту,   втілення задумів для плідної та успішної праці на творчій ниві збагачення національної скарбниці сценічного мистецтва.

З повагою

голова Сумської обласної ради                                       Володимир Токар

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus