Вітальне послання голови обласної ради до Дня Національної гвардії України

Шановні військовослужбовці!

Від імені депутатів Сумської обласної ради прийміть найкращі вітання з нагоди Дня Національної гвардії України!

Сьогодні ми вшануємо справжніх захисників України, які забезпечують правопорядок, відстоюють незалежність та волю нашої Вітчизни у бойових діях на Сході країни, є прикладом мужності, витримки, загартованості тіла та духу. Саме їм та їх побратимам з інших родів військ ми завдячуємо можливістю жити, працювати та будувати плани на майбутнє. Низький уклін вам, військовослужбовці Національної гвардії, за мужність і героїзм. А імена усіх, хто віддав своє життя за незалежність України, назавжди залишаться у нашій пам’яті.

Шановні бійці Національної гвардії! Бажаю вам міцного здоров'я, невичерпного оптимізму, сили та мужності. Мирного неба над головою, добра, благополуччя, душевного спокою та злагоди вам і вашим рідним.

З повагою

голова Сумської обласної ради                                            Володимир Токар

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus