До Дня пам'яті битви під Крутами

29 січня виповнюється 100 років битві під Крутами. Саме цього дня 1918 року на залізничній платформі за 130 км від Києва студенти київських вишів та гімназисти старших класів ціною власного життя зупинили на кілька днів наступ армії Муравйова на українську столицю.

Відтоді українці вшановують цей день як символ героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. У багатьох населених пунктах країни увіковічено подвиг героїв Крут у назвах вулиць і площ. Минулого року і в нашому обласному центрі з’явилася вулиця, що відтепер носить назву юних захисників.

Сучасні реалії додали до цієї дати пекучий біль і гіркоту втрат молодих оборонців рідної землі на полях українського Сходу. Сьогодні, вшановуючи подвиг молодих українців з минулого, ми віддаємо належне звитязі наших воїнів, серед яких чимало земляків-сумчан, що у складі Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Державної прикордонної служби, Національної поліції відстоюють право українського народу творити власну державу.

Щира їм вдячність за чесну й героїчну щоденну працю. Низький уклін мужності юних героїв, які боролися за Україну і віддали за неї свої життя!

 

 

Від імені депутатського корпусу

Голова Сумської обласної ради                                Володимир Токар

Останнє оновлення на Понеділок, 29 січня 2018, 09:23

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus