Вітання голови обласної ради з нагоди 79-річчя утворення Сумської області

Сьогодні – день народження Сумської області. Вона була утворена 79 років тому саме 10 січня, відкривши нову славну сторінку в історії самобутнього і благословенного слобожанського краю.

Від імені депутатів обласної ради і від себе особисто надсилаю щирі і сердечні вітання усім, для кого Сумщина – мала батьківщина, яка дає життєву силу й наснагу. І не має значення, ти проживаєш зараз на цій землі, чи закинула тебе доля в далекі світи – головне, що твої витоки саме тут. Тож нині ми віддаємо шану різним поколінням наших земляків, які прославляли Сумщину на теренах України та далеко за її межами, хто і донині є її патріотами і творцями.

Наш край - колиска партизанської слави, де творять майбутнє щедрі і працьовиті люди. Саме у нас - багатогранна культура та унікальна природа. А здобутки наших машинобудівників і хіміків, педагогів і лікарів, робітників і науковців, ветеранів та зовсім молодих людей відомі далеко за межами області. Ми з шаною знову й знову називаємо імена тих земляків, які є гордістю країни й світу. І серед них - легендарний партизанський лідер Сидір Ковпак, льотчик-ас тричі Герой Радянського Союзу Іван Кожедуб, двічі Герой Соціалістичної Праці Марія Савченко, композитор Дмитро Бортнянський, оперні співаки зі світовим ім'ям Борис Гмиря і Петро Білинник, диригент Іван Заболотний, народна актистка славетна Ада Роговцева, батько радянської фізики Абрам Йоффе та інші.

У день святкування утворення Сумської області щиро дякую всім, хто віддавав і віддає нині всі свої сили, знання, уміння в ім'я процвітання рідного краю, хто відстоює незалежність країни на полі брані, батькам і наставникам справжніх патріотів.

Від усього серця зичу всім жителям Сумщини невичерпної енергії, щедрої та світлої долі, кожній родині щастя й достатку, а нашому славетному краю – процвітання у мирі і злагоді.

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                       Володимир Токар

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus