Вітання голови обласної ради до Дня енергетика

Шановні працівники енергетичної галузі Сумщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня енергетика.

Завдяки вам працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, ми маємо затишок у кожній оселі. Щодня, щогодини ви виконуєте свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань, вміння, найкращих якостей душі. Тому професія енергетика є не тільки необхідною, але і дуже почесною.

Час вимагає активного впровадження новітніх енергозберігаючих технологій та пристроїв, зміни психології споживачів енергетичної продукції. Сподіваюсь, що ваші зусилля у цьому напрямку знайдуть розуміння і підтримку громади.

Щиро бажаю кожному міцного здоров’я, миру, щастя, добра, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків. Нехай ваша праця приносить тільки радість та задоволення, а життєва енергія й оптимізм завжди будуть вірними супутниками!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                 Володимир Токар

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 грудня 2017, 09:47

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus