Вітання голови обласної ради до Дня працівників сільського господарства

Дорогі аграрії Сумщини!

Дозвольте від імені депутатів обласної ради в знаменний День працівників сільського господарства привітати вас від щирого серця зі святом і подякувати за ту нелегку працю, яку ви звалили на свої плечі.

Нехай рідко ми висловлюємо вам свою подяку, але завжди відзначаємо, що ваша праця, ваша самовідданість гідні захоплення і переконання. Не кожна людина здатна працювати на селі, ця праця специфічна і вимагає особливого до неї ставлення. А сільськогосподарське виробництво і переробна промисловість мають велике значення для процвітання і благополуччя нації.

Працівники сільського господарства Сумщини – завжди в авангаді розвитку галузі в Україні. Валовий збір зернових і зернобобових, кукурудзи маємо вищий за минулий рік, посів цукрових буряків і зростання урожайності – кращий результат в Україні. Відзначаємо успіхи у виробництві сої, інших культур. Свої здобутки відмічають працівники ферм. садоводи, переробники сільгоспродукції. Переконаний, за сумськими аграріями - нові звершення і перемоги!

Дозвольте ще раз привітати вас з професійним святом, побажати щастя, благополуччя вашим сім'ям, достатку вашим оселям! Нехай ваше життя буде повне здоров'я і радості!

Спасибі вам за добру вашу працю!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                         Володимир Токар

 

 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus