Вітання голови Сумської обласної ради з Днем визволення України від фашистських загарбників

Дорогі ветерани і діти війни, учасники АТО й інших збройних конфліктів, земляки!

Від імені депутатів Сумської обласної ради щиро і сердечно вітаю вас з великим святом, що має гіркий присмак болю.

28 жовтня всенародно відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників, вшановуємо героїчний подвиг і жертовність Українського народу у Другій світовій війні.

Серед тих, хто поклав свої життя, здоров’я, молодість на вівтар Перемоги - тисячі наших земляків-сумчан. І ми з вдячністю і сумом згадуємо тих, хто навік пішов від нас за небокрай.

Ми вшановуємо тих небагатьох визволителів, хто ще поруч з нами, хто звільнив Україну від нацизму і виховав покоління, яке здобуло незалежність для нашої держави, а сьогодні на східному фронті відстоює право жити у вільній незалежній країні. Саме мужність, героїзм, відвага фронтовиків стали для них прикладом жертовності й віри у перемогу.

Цього святкового дня бажаю всім нам благополуччя і злагоди, добра і щемної радості, міцного здоров’я і сподівання, що день прийдешній принесе мир і благополуччя.

З глибокою повагою

голова Сумської обласної ради                                                        Володимир Токар

 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus