Вітання голови Сумської обласної ради до Дня знань

Шановні учні й студенти, педагоги, батьки, ветерани вчительської праці, науковці Сумщини!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть найщиріші вітання з Днем знань.

Перше вересня не можливо порівняти ні з якими іншими днями. Адже воно завжди вирізняється яскравістю вражень і нових переживань, непередбачуваних надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято не тільки викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів. Певною мірою це подія, яка якимось неймовірним чином об’єднує всі покоління.

Першим уроком у шкільних навчальних закладах пройде Урок Миру. А мир для нас сьогодні особливо важливий і такий довгоочікуваний. Коли лунає шкільний дзвінок, гармати мають мовчати! Сподіваюся, що з першим вересням на територію всієї України прийде спокій, благополуччя і нарешті завершиться неоголошена, але не менш кровопролитна війна на Сході нашої Батьківщини.

У День знань обласні парламентарі поспішають приєднатися до привітань на адресу всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість - бути освіченими людьми! Здоров’я вам міцного і благополуччя! Миру і любові! Добра і злагоди! Успіхів на теренах науки! Зі святом!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                               Володимир Токар

 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus