Вітання голови обласної ради до Дня незалежності України

Дорогі земляки!

З нагоди Дня незалежності України від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть найщиріші вітання.

У непростий час відзначаємо велике національне свято нашої державності. Громадяни України, серед яких чимало земляків-сумчан, змушені зі зброєю в руках відстоювати суверенітет, цілісність території, інтереси рідної держави, як це робили віками наші співвітчизники. Переповнені гордістю за рідну землю, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, вони словом і ділом допомагають воїнам та постраждалим від збройного конфлікту, займаючись волонтерством.

Нині ніхто не сумнівається, що український народ здолає врага-супостата й усі труднощі й негаразди, адже, переконаний, наше майбутнє – бути господарями на багатій, прекрасній і чарівній українській, своїй землі.

У переддень свята від щирого серця зичу наснаги й добра, щастя, міцного здоров’я, священного миру і благополуччя. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення! Зі святом!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                                                   Володимир Токар

 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus