Вітання голови обласної ради до Дня незалежності України

Дорогі земляки!

З нагоди Дня незалежності України від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть найщиріші вітання.

У непростий час відзначаємо велике національне свято нашої державності. Громадяни України, серед яких чимало земляків-сумчан, змушені зі зброєю в руках відстоювати суверенітет, цілісність території, інтереси рідної держави, як це робили віками наші співвітчизники. Переповнені гордістю за рідну землю, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, вони словом і ділом допомагають воїнам та постраждалим від збройного конфлікту, займаючись волонтерством.

Нині ніхто не сумнівається, що український народ здолає врага-супостата й усі труднощі й негаразди, адже, переконаний, наше майбутнє – бути господарями на багатій, прекрасній і чарівній українській, своїй землі.

У переддень свята від щирого серця зичу наснаги й добра, щастя, міцного здоров’я, священного миру і благополуччя. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення! Зі святом!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                                                   Володимир Токар

 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube