Ukrainian English Polish


Вітання голови обласної ради до Дня працівників ЖКГ та побутового обслуговування

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради щиро вітаю вас з професійним святом, яке щороку відзначаємо третьої неділі березня.

Ваша робота – одна з найважливіших соціально-значущих складових господарського комплексу області.

Приємно відзначити, що з кожним роком поліпшується надання послуг у сфері побутового обслуговування населення. Виготовлення та ремонт меблів, ремонт квартир, прання й хімчистка, індивідуальне пошиття й ремонт одягу та взуття, перукарські послуги – все це завжди поліпшує настрій у населення, бо робить життя людей красивішим.

На жаль, у галузі житлово-комунального господарства ситуація трохи інша. Тут сьогодні більше проблем ніж досягнень. Адже майже все, що маємо, – будувалося ще в радянські часи і вже має значний строк експлуатації. Потребує оновлення і системи водовідведення та опалення, і ліфтове господарство, є необхідність ремонту житлового фонду.

Усі ми розуміємо ситуацію в галузі й тому від імені депутатського корпусу я дякую вам за складну і важливу роботу, яку ви виконуєте  щодня.

Вітаю усіх зі святом! Зичу вам і вашим родинам миру, доброго здоров’я, щастя, достойних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.

З повагою

голова Сумської обласної ради                                         Володимир Токар

 

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus