Вітання голови обласної ради до Дня працівників ЖКГ та побутового обслуговування

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради щиро вітаю вас з професійним святом, яке щороку відзначаємо третьої неділі березня.

Ваша робота – одна з найважливіших соціально-значущих складових господарського комплексу області.

Приємно відзначити, що з кожним роком поліпшується надання послуг у сфері побутового обслуговування населення. Виготовлення та ремонт меблів, ремонт квартир, прання й хімчистка, індивідуальне пошиття й ремонт одягу та взуття, перукарські послуги – все це завжди поліпшує настрій у населення, бо робить життя людей красивішим.

На жаль, у галузі житлово-комунального господарства ситуація трохи інша. Тут сьогодні більше проблем ніж досягнень. Адже майже все, що маємо, – будувалося ще в радянські часи і вже має значний строк експлуатації. Потребує оновлення і системи водовідведення та опалення, і ліфтове господарство, є необхідність ремонту житлового фонду.

Усі ми розуміємо ситуацію в галузі й тому від імені депутатського корпусу я дякую вам за складну і важливу роботу, яку ви виконуєте  щодня.

Вітаю усіх зі святом! Зичу вам і вашим родинам миру, доброго здоров’я, щастя, достойних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.

З повагою

голова Сумської обласної ради                                         Володимир Токар

 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus