Ukrainian English Polish


Звернення Володимира Токаря до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні жителі Сумщини!

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, яким судилося пройти вогняне горнило Афганістану та інших «гарячих» точок планети.

Наші земляки брали участь у бойових діях Анголи, В’єтнаму, Ефіопії, Єгипту, Йємену, Іраку, Камбоджі, Китаю, Лаосу, Мозамбіку, Монголії, Північної Кореї, Сирії, Сомалі, Угорщини, Чехословаччини, Югославії і Афганістану. 137 мешканців Сумщини не повернулися тільки з афганської війни.

Сьогодні Україні знову потрібні ваш безцінний досвід і моральні якості, активна громадянська позиція та професіоналізм. Більшість із вас вже майже три роки - в польових умовах і своїм життям забезпечують обороноздатність держави на Сході.

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради вдячність вам та шана за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність. Нехай доля буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів.

Честь вам і слава!

З повагою

голова Сумської обласної ради                                           Володимир Токар

 

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 15 лютого 2017, 12:17

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus