Ukrainian English Polish


Шановні судді та працівники судів Сумщини!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть щирі вітання з вашим професійним святом - Днем працівників суду!

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі й наполегливості. Своєю щоденною працею ви зберігаєте суспільну злагоду та політичну стабільність у країні. Тож нехай кожне прийняте вами рішення буде виваженим та справедливим, а людська шана стане гідною подякою за плідну працю та чесність! 

З нагоди професійного свята прийміть побажання міцного здоров’я, добра, щастя, миру та злагоди вам і вашим родинам!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                         Володимир Токар

 

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus