Ukrainian English Polish


Вітання голови обласної ради Володимира Токаря до Дня місцевого самоврядування в Україні

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів!

Щиро вітаю вас із професійним святом, яке щорічно відзначається 7 грудня!

Нам випала почесна і відповідальна місія – представляти громади, знати їхні проблеми й докладати всіх зусиль для вирішення важливих питань територій.

Цьогоріч свято припадає напередодні перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів. Я впевнений, що ми маємо всі шанси обрати гідних керівників, які б працювали на благо жителів територій.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування Сумщини за сумлінну працю, високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого славетного краю і України в цілому.

Бажаю міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань.

З повагою

Голова обласної ради                                                     Володимир Токар

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus