Ukrainian English Polish


Вітання голови обласної ради Володимира Токаря до Дня Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення, захищаючи територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави.

З кожним роком Збройні Сили України стають сильнішими і могутнішими, а воїни – справжніми Героями. Наша армія стала вже національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки держави.

Біля десяти тисяч жителів Сумщини стали на захист країни, більше трьохсот – поранені, майже сто п’ятдесят із них не повернулися додому живими. Я висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих Героїв і низько схиляю голову...

Щира вдячність усім військовослужбовцям і ветеранам служби та найкращі побажання миру, благополуччя й довголіття. Бажаю всім надійного родинного тилу, міцного здоров’я та подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності.

Ми вами пишаємося!

З повагою

Голова обласної ради                                                           Володимир Токар

 

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus