Вітання голови Сумської обласної ради до Дня Гідності та Свободи

Дорогі земляки!

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Адже ми довели, що маємо високий патріотизм, високе почуття гідності і непереборний дух свободи! 

Майдан під час Помаранчевої революції, а потім і Революції Гідності став випробуванням на цінність особистості людини, коли тисячі жителів Сумщини разом із мільйонами кращих синів і дочок української нації заявили на весь світ, що більше не будуть покірними рабами й готові відстоювати свою людську гідність і свободу Української держави.

Ми, мешканці Сумщини, маємо гуртуватися, підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим військовим, які в ході АТО захищають українську землю та роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України.

 

З повагою

голова обласної ради                                                           Семен Салатенко 

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 22 листопада 2016, 11:00

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube