Ukrainian English Polish


Вітання голови Сумської обласної ради до Дня Гідності та Свободи

Дорогі земляки!

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Адже ми довели, що маємо високий патріотизм, високе почуття гідності і непереборний дух свободи! 

Майдан під час Помаранчевої революції, а потім і Революції Гідності став випробуванням на цінність особистості людини, коли тисячі жителів Сумщини разом із мільйонами кращих синів і дочок української нації заявили на весь світ, що більше не будуть покірними рабами й готові відстоювати свою людську гідність і свободу Української держави.

Ми, мешканці Сумщини, маємо гуртуватися, підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим військовим, які в ході АТО захищають українську землю та роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності України.

 

З повагою

голова обласної ради                                                           Семен Салатенко 

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 22 листопада 2016, 12:00

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus