Ukrainian English Polish


Вітання голови обласної ради до Дня працівників сільського господарства

Шановні аграрії Сумщини!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Нелегко сьогодні працювати на землі, але лише завдяки вашій наполегливій праці та вмілому господарюванню, досягнення області в сільському господарстві останніх років є загальновизнаними.

Аграрний сектор не залишається поза увагою депутатів обласної ради. Нещодавно прийнята Програма розвитку АПК та сільських територій до 2020 року. На її реалізацію з обласного бюджету виділено 546 тисяч гривень. Ми й надалі будемо підтримувати аграріїв!

Дякую вам за любов до землі, терпіння і витримку. Від імені депутатського корпусу у переддень вашого професійного свята я хочу побажати вам здоров’я, миру, щастя і злагоди в кожну домівку. Нехай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на благо розквіту рідної Сумщини та добробуту всього українського народу!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                           Семен Салатенко

 

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus