Вітання голови обласної ради до Дня працівників сільського господарства

Шановні аграрії Сумщини!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Нелегко сьогодні працювати на землі, але лише завдяки вашій наполегливій праці та вмілому господарюванню, досягнення області в сільському господарстві останніх років є загальновизнаними.

Аграрний сектор не залишається поза увагою депутатів обласної ради. Нещодавно прийнята Програма розвитку АПК та сільських територій до 2020 року. На її реалізацію з обласного бюджету виділено 546 тисяч гривень. Ми й надалі будемо підтримувати аграріїв!

Дякую вам за любов до землі, терпіння і витримку. Від імені депутатського корпусу у переддень вашого професійного свята я хочу побажати вам здоров’я, миру, щастя і злагоди в кожну домівку. Нехай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на благо розквіту рідної Сумщини та добробуту всього українського народу!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                           Семен Салатенко

 

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus