Вітання голови обласної ради з Днем працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери!

Відзначення вашого професійного свята – справедлива шана держави і подяка жителів області за вашу працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла.

Ви щоденно піклуєтеся про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Особливе навантаження додалося вам після того, як в Україні розпочалася антитерористична операція. Бойові дії породили проблеми соціального захисту не лише військовослужбовців та членів їх сімей, а і сотень тисяч осіб, які перемістились з тимчасово окупованої території та  районів проведення антитерористичної операції.

Тож у переддень свята від себе особисто та від імені депутатського корпусу хочу подякувати вам за піклування про жителів Сумщини, за забезпечення соціальних гарантій і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації. Бажаю вам міцного здоров’я, миру, терпіння, всього найкращого вам і вашим родинам.

 

З повагою

Голова обласної ради                                                          Семен Салатенко 

 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube