Вітання голови обласної ради до Дня ракетних військ і артилерії

Шановні земляки, дорогі жителі Сумщини!

3 листопада Збройні Сили України відзначають професійне свято одного з наймогутніших родів сухопутних військ – День ракетних військ та артилерії.

Це свято є символом вшанування славних традицій героїзму і мужності, самовідданості у ратній праці багатьох поколінь воїнів-ракетників, артилеристів та воїнів-інженерів.

Для Сумщини це знакове свято, адже понад століття Сумське двічі Червонопрапорне військове училище ракетних військ і артилерії з честю готувало висококваліфікованих спеціалістів військової справи. Наразі на його базі створений Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені І.Г.Харитоненка», де продовжують гартуватися юні характери.

Нині, в часи, коли в Україні тривають бойові дії, від імені депутатського корпусу я вклоняюся нашим воїнам, які стоять на захисті країни. Хочу згадати військовослужбовців 27-й реактивної артилерійської бригади. Вся Сумщина й Україна пам’ятають ті скорботні дні 3 вересня минулого року, коли поблизу Старобільська при обстрілі з РСЗВ «Смерч» загинули 16 військовослужбовців-артилеристів. Вічна їм пам'ять і всім тим, хто загинув, захищаючи Україну…

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради та від себе особисто з нагоди професійного свята щиро бажаю кожному міцного здоров’я, добра достатку, а головне - миру. Нехай віра у краще майбутнє додає натхнення служити Соборній незалежній Україні.

Слава Україні! Слава нашим героям!

З повагою

Голова Сумської обласної ради                                 Семен Салатенко

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus