Ukrainian English Polish


Вітання голови обласної ради до Дня захисника України

Шановні воїни, ветерани війни і збройних Сил!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва!

Ці дати відзначаються 14 жовтня, у день християнського свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Протягом століть цей день пов'язаний із боротьбою за свободу українського народу. Козацька ж слава є нашою національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемог.

Від імені депутатів обласної ради та від себе особисто вітаю всіх із святами, бажаю нашим воїнам доброго здоров’я та бадьорості духу. Нехай будуть почуті всі наші молитви про те, щоб українські солдати поверталися зі Сходу живими та неушкодженими. Вічна слава тим, хто віддав своє життя за вільну Україну!

Мирного неба над головою усім нам! Нехай Пресвята Богородиця береже всіх нас під своїм Покровом і дарує мир та спокій нашій землі!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                         Семен Салатенко

 

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus