Ukrainian English Polish


Вітання Семена Салатенка до Дня усиновлення

Шановні жителі Сумщини!

Традиційно 30 вересня в Україні відзначають День усиновлення – свято добра і надії, життєвої мудрості і розуміння, щедрої душі і великого терпіння.

Мама і тато – два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять, підтримають, виведуть у повноцінне самостійне життя.

Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її. І мені дуже приємно, що на Сумщині є багато дитячих будинків сімейного типу, всиновлюють дітей і в звичайні родини, даючи малюкам шанс на нормальне життя у повноцінній сім’ї.

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради щирі слова поваги та вдячності всім усиновителям, прийомним батькам, опікунам, піклувальникам!

Хай повняться щасливим дитячим сміхом домівки, хай ростуть здоровими і успішними діти Сумщини!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                         Семен Салатенко

 

 

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus