Ukrainian English Polish


Вітання голови обласної ради до Дня рятувальників України

Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальних формувань та пожежної охорони Сумщини!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть щирі вітання з вашим професійним святом, яке щорічно відзначається 17 вересня. Саме в цей день православна церква вшановує Пресвяту Богородицю Неопалима Купина, чудотворний образ якої, як і рятувальники, захищає людей від пожеж та іншого лиха і допомагає у тяжку хвилину.

Справа, яку ви робите, безумовно, одна з найнебезпечніших. Адже це і робота в екстремальних ситуаціях, і ризик для життя, і величезна відповідальність за інших людей.

Спасибі вам за професіоналізм, мужність, вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.

Бажаю всім, хто присвятив своє життя професії рятувальника, міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у нелегкій, сповненій тривог та небезпек службі задля безпеки жителів Сумщини!

З повагою

голова Сумської обласної ради                                           Семен Салатенко

 

 

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus