Ukrainian English Polish


Вітання Семена Салатенка до Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Шановні працівники нафотової, газової та нафтопереробної промисловості!

Щороку у другу неділю вересня в Україні відзначається ваше професійне свято.

Для нашої області – це надзвичайно важливо, адже починаючи з 1936 року на Сумщині видобувається близько 50% української нафти. Геологорозвідувальні роботи останніх років підтвердили високу перспективність надр області. Запаси нафти на 21 родовищі регіону становлять 34 мільйона тонн, газу - більше 70 мільярдів кубічних метрів, газового конденсату - 12.5 мільйона тонн, або 35% загального видобутку в Україні.

Щирі вітання вам, шановні працівники нафтової, газової і нафтопереробної промисловості, від депутатського корпусу Сумської обласної ради.

Бажаю, щоб ваша самовіддана праця реально забезпечувала зростання добробуту жителів Сумщини і всієї країни. Нехай і надалі ваші зусилля будуть спрямовані на піднесення національної економіки та зміцнення енергетичної незалежності держави Україна.

Миру, здоров’я, достатку та добробуту вам і вашим родинам.

З повагою

Голова Сумської обласної ради                                 Семен Салатенко

 

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus