Ukrainian English Polish


Вітання голови обласної ради до Дня фізкультури і спорту

Шановні спортсмени, тренери, організатори та прихильники фізкультурно-спортивного руху Сумщини!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради щиро вітаю всіх із Днем фізичної культури і спорту!

Недаремно спорту приділяється така увага, адже, як відомо, у здоровому тілі - здоровий дух. Лише сильні духом люди здатні подолати всі випробування, що постали перед нами на шляху до розбудови України.

Сумщина пишається своїми героями спортивних олімпів. Володимир Голубничий - легенда олімпійського спорту, кращий скороход світу, який нещодавно відзначив своє 80-річчя; Леонід Жаботинский, Володимир Куц, Олександр Шапаренко, Олена Петрова, Віта та Валентина Семеренки, Тарас та Богдан Шелестюки, Катерина Бурмістрова, Володимир Шинкаренко - спортивна еліта Сумщини.

Нещодавно у Ріо-де-Жанейро відбулись Олімпійські ігри. В числі 65 українських легкоатлетів троє представляли Сумщину - Віталій Бутрим, Інна Кашина, Оксана Шкурат. Сумщина пишається своїми спортсменами!

Наразі приємно відзначити, що на Сумщині розвивається масовий спорт. Депутатський корпус обласної ради завжди підтримує всі ініціативи, спрямовані на розвиток спорту у регіоні та підтримку здорового способу життя.

Тож кожному жителю області бажаю міцного здоров’я, вдалих стартів, досягнення нових життєвих і спортивних висот!

З повагою
голова Сумської обласної ради                                               Семен Салатенко

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 вересня 2016, 13:47

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus