Ukrainian English Polish


Вітання голови обласної ради Семена Салатенка до Дня міста

Дорогі сумчани!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради щиро вітаю всіх жителів обласної столиці зі святом – Днем народження міста.

Для мене особисто це свято особливе і неповторне, адже тут я народився і виріс.

Я пишаюся тим, що я сумчанин, а разом - ми згуртована громада, яка вже понад 360 років демонструє свою демократичність, відкритість, толерантність та злагоду.

Нас єднає ошатне, зелене місто з його «Альтанкою», міською «Сотнею», тихоплинним Пслом, храмами… Все це створює неповторну ауру, яка надихає, дає відчуття свободи, миру та щастя.

Цього дня ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив славетну історію Сум, збагачував традиції, розбудовував, боронив від ворога у роки Другої світової війни і боронить зараз. Адже сьогодні на Сході України війна, і сумчани ціною власного життя виборюють незалежність і право будувати свою Українську державу за принципами європейської спільноти.

Я маю переконання, що разом ми спроможні здолати усі перешкоди, рухатися вперед, розбудовувати наше місто, робити його більш комфортним, зручним, безпечним.

З Днем народження, Суми! Щастя та миру вам, сумчани!

З повагою

голова Сумської обласної ради                                           Семен Салатенко

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus