Ukrainian English Polish


Вітання з Днем знань

Шановні педагоги, учні, студенти, батьки!

Від усього серця вітаю вас із Днем знань!

Знаковим, хвилюючим і незабутнім 1 вересня є не лише для школярів, а й для тих молодих людей, які розпочнуть навчання у професійно-технічних та вищих навчальних закладах. Нехай ці роки будуть наповнені незабутніми враженнями, а ваші здібності та наполегливість стануть запорукою успіхів і вагомих досягнень!

Із вдячністю за щоденну важку працю, за шляхетну справу вклоняюся вчителям та викладачам, які дарують знання й тепло своїх сердець, віддаючи кожному вихованцю частинку душі.

Сподіваюся, що День знань стане для нинішніх школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Треба завжди пам’ятати, що дорога знань цікава і по-справжньому нескінченна.

Від себе особисто та від імені депутатського корпусу обласної ради бажаю всім миру, здоров’я, витримки, наснаги, справжніх відкриттів, творчості та пізнання світу.

З повагою

голова сумської обласної ради                                           Семен Салатенко

 

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus