Ukrainian English Polish


Вітання голови обласної ради до Дня будівельника

Шановні працівники будівельної галузі!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради щиро вітаю всіх будівельників регіону з професійним святом.

Ваша професія – одна з найблагородніших, найшановніших, наймиролюбніших. Адже своєю щоденною працею ви створюєте комфортні й красиві будівлі, перетворюючи пустирі на творіння архітектури. А, відтак,  аруєте людям радість і тепло.

В усі часи будівельники шанувалися сучасниками, імена кращих записані на скрижалях історії. Незважаючи на всі складнощі, сучасні майстри будують наше завтра. Будівельна галузь Сумщини одна з небагатьох яка тримається на плаву й сприяє розвитку інших галузей народного господарства.

Здоров’я, успіхів, натхнення, благополуччя та добробуту вам та вашим сім’ям. Хай ваші руки не знають втоми, серця наповнюються радістю й вдячністю людей за споруджені для них затишні домівки й оновлені населені пункти.

З повагою

Голова Сумської обласної ради                             Семен Салатенко

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus