Ukrainian English Polish


Вітання голови обласної ради до Дня бухгалтера

Шановні бухгалтери!

16 липня відзначається ваше професійне свято. Безумовно, його поява – це значний внесок вашої діяльності у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ, організацій, у розбудову економіки України.

Саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансування всіх процесів, визначаєте фінансовий пульс області. Від належної, злагодженої роботи бухгалтерських служб залежить робота усіх сфер народного господарства.

Від імені депутатського корпусу обласної ради щиро дякую вам за щоденну копітку працю. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, кожному з вас сил та наснаги в розбудові Української держави!

З повагою

голова Сумської обласної ради                     Семен Салатенко 

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus