Вітання голови обласної ради з Днем Конституції України

Шановні жителі Сумщини!

 

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть щирі вітання з нагоди Дня Конституції України.

28 червня 1996 року у Верховній Раді України переміг політичний компроміс і мудрість. Ухвалений Основний закон остаточно закріпив статус України як суверенної, незалежної, демократичної та правової держави та визначив стратегічні вектори державної політики, в центрі якої людина, її честь та гідність, недоторканість та безпека, громадянські права і свободи.

Однак, із прийняттям Основного Закону процес конституційного становлення не завершився. Наразі ми долаємо складний шлях входження у європейське співтовариство, а відтак, потребують істотних змін функції і повноваження інститутів влади.

У державі й на Сумщині зокрема розпочато процес децентралізації влади та реалізація адміністративно-територіальної реформи, ведеться робота щодо об’єднання територіальних громад. І це – серйозний імпульс розвитку країни.

У теперішній непростий час епохальних змін нехай кожному вистачить витримки, мужності, сили духу і патріотизму для того, аби розвивати нашу країну, зберегти мир і суспільну злагоду.

Усім жителям Сумщини бажаю міцного здоров’я, родинного затишку, добра, впевненості у світлому і мирному майбутньому!

З повагою

голова обласної ради                                                  Семен Салатенко

 

Останнє оновлення на Четвер, 30 червня 2016, 12:55

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus