Ukrainian English Polish


Вітання Семена Салатенка до Дня молоді

Шановна молодь Сумщини!

 

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради щиро вітаю кожного із прекрасним святом – Днем молоді, святом молодого покоління - щирого, відданого європейським ідеалам з бажанням бачити і робити світ кращим.

Пишаюся тим, що у найскладніші для України часи, у Дні Революції Гідності ми були разом: згуртувалися і вийшли на Майдан, встали до лав армії, створювали і долучалися до численних волонтерських ініціатив, розуміючи, що, об’єднавшись, можна долати усі перепони.

Успіхів нам у розбудові нової України, де пануватимуть європейські цінності: справедливість, рівність можливостей, повага до свобод і прав людини.

Миру нам всім, наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили, людського щастя та здійснення всіх мрій і планів.

 

З повагою

голова обласної ради                                                  Семен Салатенко

 

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus