Ukrainian English Polish


Вітання голови обласної ради до Дня Національної Гвардії України

Шановні земляки!

Цього року 26 березня ми вдруге відзначаємо День Національної Гвардії України. Це важливе свято для кожного патріота, адже початок формування Нацгвардії поклав Майдан.

Саме там, у серці Революції Гідності почала формуватись Нацгварідія з активістів-сотників самооборони Майдану. Саме вони стали першими захисниками територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

Сьогодні на вас покладено важливі завдання щодо забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод та законних інтересів громадян, суспільства та держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку.

Для депутатського корпусу Сумської обласної ради було і залишається пріоритетом забезпечення потреб військових. Ми намагатимемося зробити все від нас залежне.

У день професійного свята бажаю вам міцного здоров’я вам та вашим родинам, витримки, добробуту, миру!

Слава Україні!

З повагою
Голова Сумської обласної ради                               Семен Салатенко

 

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus