Ukrainian English Polish


Вітання голови обласної ради до 8 Березня

Милі жінки Сумщини!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди першого весняного свята - 8 Березня!

Щедрість вашої душі зігріває, сила духу – захоплює, а краса - надихає. Без вас не було б стільки світла, любові і тепла. Завжди залишайтесь чарівними, чуйними, безкорисливими, турботливими.

Зичу вам міцного здоров’я, жіночого щастя, здійснення найпотаємніших мрій і сподівань. Хай вас ніколи не залишають наснага й оптимізм, завзятість і удача, не оминає турбота надійних чоловіків! Нехай супутниками вашого життя будуть червоні троянди кохання, білі ромашки відданості та волошкова ніжність!

Зі святом!

Зі щирою повагою
голова Сумської обласної ради                           Семен Салатенко

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 березня 2016, 16:34

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus