Ukrainian English Polish


Вітання голови Сумської обласної ради до Дня Соборності України

Дорогі мої земляки, побратими!

22-го січня всі, кому небайдужа доля України, відзначають свято Соборності. Цього дня 1919 року біля Святої Софії Київської було проголошено Акт Злуки, і століттями відірвані одна від одної частини України об'єдналися в одну державу.

Ідея соборності є наріжним каменем для України, і бере свій початок від Святого Володимира і Ярослава Мудрого, які об'єднували наші землі навколо Києва.

Роками тривали об’єднавчі процеси. Свій внесок у розбудову соборної незалежної української держави зробили Данило Галицький, Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Петро Дорошенко, Пилип Орлик, Михайло Грушевський. ідея духовної соборності України була мрією нашого Кобзаря Тараса Шевченка.

Минуло майже століття, однак на часі та ж проблема солідарності, соборності, єдності  України. На жаль, сьогодні ллється кров, і наші хлопці на Сході країни ціною власних життів відстоюють її суверенітет і територіальну цілістність. Серцем ми з ними. Ми молимося за кожного з них, за всіх нас, за нашу державу!

Тільки разом, тільки в єдності наша сила!

Слава Україні!

З повагою

голова Сумської обласної ради                                              Семен Салатенко

Останнє оновлення на Четвер, 21 січня 2016, 18:03

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus