Ukrainian English Polish


Вітання голови обласної ради до Дня працівників архівних установ

Шановні архівісти Сумщини!

Від імені депутатського корпусу обласної ради щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників архівних установ.

Відомо, що в архіві Сумщини зберігається близько одного мільйона чотирьохсот тисяч справ. А найстаріший документ датовано 1710 роком. Збираючи архівні справи й зберігаючи їх для наступних поколінь, ви виконуєте важливу і надзвичайно відповідальну місію, бо без історичної пам’яті немає народу.

Сумлінна праця архівістів не залишається поза увагою суспільства та держави. Я переконаний, що професіоналізм архівістів Сумщини, усвідомлення високої відповідальності перед минулим, сьогоденням і майбуттям будуть і надалі запорукою дбайливого збереження та примноження культурних цінностей і документальної пам’яті українського народу.

Міцного здоров’я вам та вашим родинам, успіхів та наснаги, завжди сприяйте оприлюдненню правдивих історичних фактів, увічнюйте кожну подію життя регіону, його історичну та культурну спадщину.

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                    Семен Салатенко

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus