Ukrainian English Polish


Вітання голови обласної ради з Днем адвокатури

Шановні правозахисники!

Щиросердечно вітаю вас з Днем адвокатури!

Нині адвокати несуть на собі підвищену відповідальність у захисті прав та свобод громадян. Ваша праця є надзвичайно важливою як для суспільства в цілому, так і для кожної окремої людини, права якої було порушено.

Ми пишаємося тим, що серед наших захисників країни, які боронять незалежність України, є й адвокати. Дякую й тим, які працюють в мирних умовах, але допомагають бійцям відстоювати свої права в судах.

Бажаю всім адвокатам Сумщини міцного здоров’я, миру, успіху та наснаги в роботі. Щоб ваша праця була шанованою і оціненою суспільством, а держава надавала достатні умови та гарантії для належного ведення професійної діяльності.

З повагою

голова Сумської обласної ради                                       Семен Салатенко

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus