Ukrainian English Polish


Вітання голови обласної ради з Днем працівників суду

Шановні працівники суду!

15 грудня в Україні відзначається професійне свято усіх працівників сфери судочинства. І це закономірно. Оскільки роль та значення суддів в нашій державі сьогодні надзвичайно важливі. Своєю щоденною працею працівники судової гілки влади зберігають мир, суспільну злагоду та спокій.

Сьогодні у нас немає сфер діяльності, які б не підпадали під юрисдикцію суду, суддя стає визначальною постаттю розбудови демократичної держави. Саме тому нині керівництво країни активно вживає заходів щодо реалізації судово-правової реформи. При цьому враховується зарубіжний досвід, аби наблизити вітчизняні суди до європейських стандартів правосуддя.

З нагоди вашого професійного свята бажаю суддям і працівникам судів Сумщини міцного здоров’я, миру, невичерпної енергії, професійних успіхів та наполегливості для досягнення поставлених завдань.

 

З повагою

голова обласної ради                                              Семен Салатенко

 

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus