Ukrainian English Polish


Вітання голови Сумської обласної ради Семена Салатенка до Дня Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!

За плечима Збройних Сил України – славні традиції предків, великі звитяги козацтва, наших батьків та дідів, що завоювали перемогу у Другій світовій війні.

Нині українській армії доводиться проходити складний етап. Захист незалежності і територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Тож сьогодні у бойових діях, що тривають на сході країни, створюється сучасне національне військо. Біля восьми тисяч жителів області стали на захист країни, близько ста з них не повернулися додому живими. Я висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв і низько схиляю голову.

Щира вдячність усім військовослужбовцям і ветеранам служби та найкращі побажання благополуччя й довголіття, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

З повагою

голова обласної ради                                                                  Семен Салатенко

 

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus