Ukrainian English Polish


На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд депутатів виносяться питання про зміни до обласного бюджету на 2017 рік, Комплексної обласної програми «Правопорядок на 2016–2020 роки, програми охорони навколишнього природного середовища Сумської області на 2016-2018 роки, Комплексної програми поводження з відходами в Сумській області на 2016-2020 роки, Програми розвитку малого та середнього підприємництва Сумської області на 2017-2019 роки, Регіональної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2018 роки.

А також депутати заслухають інформацію про хід виконання Обласної програми правової освіти населення на 2017-2020 роки. Розглянуть кошторис витрат та план природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2017 рік.

Крім того, у порядку денному сесії майнові, кадрові та питання віднесення селища Сад Садівської сільської ради Сумського району Сумської області до категорії села.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із зазначених питань на 26 квітня заплановано загальні збори депутатів, засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради. Засідання президії обласної ради розпочнеться 26 квітня о 16.00 в залі засідань при голові обласної ради.
На сесію запрошено народних депутатів України – представників Сумської області у Верховній Раді України, членів колегії, керівників департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації, обласних установ та організацій, прокурора області, голів районних рад, райдержадміністрацій, міських голів, керівників обласних ланок галузевих профспілок, представників засобів масової інформації, акредитованих при обласній раді, головних редакторів міськрайонних газет.

29 травня 2017 року о 13:00 в приміщенні обласної ради (кімната 29, ІІ поверх) планується засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва. Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus