Головна сторінкаПро обласну радуДепутати обласної ради


Депутатські фракції в Сумській обласній раді

 

Депутатська фракція «Солідарність»

Депутатська фракція ВО «Батьківщина»

Депутатська фракція «Відродження»

Депутатська фракція «Радикальна партія Олега Ляшка»

Депутатська фракція «Воля народу»

Депутатська фракція «Опозиційний блок»

Депутатська фракція ВО «Свобода»

Депутатська фракція «Українське об'єднання патріотів «УКРОП»

Позафракційні

 

Депутатська фракція «Солідарність»

Голова:

1

Нагорний Дмитро Володимирович

Члени фракції:

2

Горох Володимир Васильович

3

Зубко Володимир Іванович

4

Лаврик Віра Іванівна

5

Линник Олександр Миколайович

6

Непочатов Олександр Миколайович

7

Остапенко Олег Миколайович

8

Річкаль Анатолій Якович

9

Романюк Іван Петрович

10

Євдокимова Тетяна Олександрівна

11

Токар Володимир Миколайович

12

Христій Юрій Григорович

13

Чалий Валерій Григорович

14

Безрук Андрій Валерійович

Депутатська фракція ВО «Батьківщина»

Голова:

1

Поцелуєв Володимир Іванович

Члени фракції:

2

Галаєв Магомед-Шаріп Джамалович

3

Ганненко Ігор Анатолійович

4

 Дученко Родіон Володимирович

5

Коваленко Віктор Володимирович

6

Клименко Юрій Миколайович

7

Лисенко Віктор Іванович

8

Мотречко Віра Володимирівна

9

Нечаєв Сергій Сергійович

10

Нечмоня Петро Федорович

11

Приходько Катерина Степанівна

12

Салатенко Семен Павлович

13

Теліженко Олександр Михайлович

Депутатська фракція «Відродження»

Голова:

1

Будник Олександр Анатолійович

Члени фракції:

2

Березін Микола Якович

3

Бершов В'ячеслав Олександрович

4

Кірюхін Дмитро Євгенович

5

Меєрович Юрій Михайлович

6

Толбатов Валерій Миколайович

7

Тронь Анатолій Васильович

8

Чмирь Юрій Павлович

Депутатська фракція «Радикальна партія Олега Ляшка»

Голова:

1

 Іщенко Сергій Олексійович

Члени фракції:

2

Головко Тетяна Іванівна

3

Калініченко Наталія Євгенівна

4

Колісник Лідія Олексіївна

5

Науменко Ігор Вікторович

6

Пінчук Едуард Іванович

Депутатська фракція «Воля народу»

Голова:

1

Бояринцев Олег Анатолійович

Члени фракції:

2

Вайло Надія Олексіївна

3

Деркач Микола Андрійович

4

Ільченко Микола Степанович

5

Меньшова Галина Павлівна

Депутатська фракція «Опозиційний блок»

Голова:

1

Стрельченко Олександр Юрійович

Члени фракції:

2

Войтенко Микола Григорович

3

Грек Андрій Сергійович

4

Науменко Сергій Іванович

5

Пилипейко Володимир Юрійович

Депутатська фракція ВО «Свобода»

Голова:

1

Биркун Микола Борисович

Члени фракції:

2

Мурич Вікторія Сергіївна

3

Сердюк Олена Борисівна 

Депутатська фракція «Українське об'єднання патріотів «УКРОП»

Голова:

1

Луговий Владислав Віталійович

Члени фракції:

2

Богдан Віталій Іванович

3

Коняєва Марія Миколаївна

Позафракційні

1 Демеха Сергій Васильович
2 Дубінко Віктор Петрович
3 Ричкіна Лілія Вячеславівна
4 Божок Андрій Вікторович
5 Кисіль Андрій Юрійович
6 Кузько Сергій Миколайович
7 Товстуха Костянтин Олександрович

Останнє оновлення на Середа, 02 травня 2018, 09:04

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus